Chatki Görüntülü Sohbet – Chatki Kameralı Chat 2022

Chatki Görüntülü Sohbet, Chatki Kameralı Sohbet , Chatki Mobil Sohbet, sizlerde Türkiye ve Avrupa’dan yüzlerce kullanıcıyla sohbet etmek isterseniz hemen aramıza katılın.

Sesli Sohbet Girişi

Chatki Görüntülü Sohbet

 Chatki, internet bağlantısı ile online ortamda olan çevrimiçi görüntülü sohbet aracıdır. Dünya’nın her yerindeki her ırktan ve yaştan insanla sohbet imkanı sağlıyor ve dünyayı bu bağlamda oldukça küçültüyor. Siteye kaydolmak için bir eposta kimliği gerekiyor. Bunu tamamladıktan sonra gerekli ayrıntıları doldurarak ve bir profil fotoğrafı ayarlayarak sitenin imkanlarından ücretsiz bir şekilde faydalanılmaya başlanabiliyor.

Chatki platformu konumu en önemli filtre kaynağı olarak kullanıyor. Kullanıcı konuşmak istediği insanların bulunduğu bölgeleri konum ayarlarından seçerek istediği bölgeden daha fazla insanla sohbet etmeye başlayabiliyor. Platform kullanılarak her gün yeni bir ülkeden yeni bir insanla tanışılabilir. Kişi kaydedilmediği sürece aynı kişiyle tekrar görüşme olanağı sadece şansa bağlıdır.

 Chatki’yi omegla gibi benzer sitelerden ayıran en önemli ilk özellik tamamen ücretsiz bir şekilde kullanıma sunulmuş olmasıdır. Bir diğer önemli özelliği ise insanın merak ettiği bölgeleri filtreleme olanağına sahip olmasıdır. Örneğin almanlar ile konuşmak isteniyorsa sadece Almanlardan konuşma isteği alınacak başka herhangi bir ırk veya ülkeden istek gelmeyecek.

 Chatki’nin bir başka güzel özelliği ise karşı taraf ile konuşulurken istek üzerine ekranda kullanıcı kendi görüntüsünü göstermeme hakkına sahip olmasıdır. Yani ekranda karşı taraf kullanıcıyı yalnızca kullanıcı istediği zaman görebiliyor.

 Bir profil zorbalık yapıyorsa, fotoğraflar kendine ait değil ve izinsiz kullanıyorsa veya Chatki’yi tehdit amaçlı kullanıyorsa hesap banlanır ve bir daha ban açılmaz.  

 Cinsiyet seçme özelliği de bulunan Chatki’de erkekler ve kızlar ya da her ikisi ile de filtre yapılarak konuşulabiliyor. Böylece kullanıcıların zamandan tasarruf etmesi amaçlanıyor.

 Chatki web sitesi oldukça kullanışlı ve basit bir ara yüze sahiptir. Karışık çok fazla seçeneğin olmaması ve kullanıcıların en çok ihtiyaç duyacakları özelliklerin en göz önünde bulunan yerlerde olması sitenin kullanımını oldukça kolaylaştırıyor. Ayrıca yaş filtresi olarak yalnızca 18 yaşından büyük kullanıcıları kabul etmesi de sitenin kullanıcı profili açısından büyük bir rahatlık sağlıyor.

Chatki Görüntülü Sohbet Odaları

Chatki Görüntülü Sohbet Odaları
Chatki Görüntülü Sohbet Odaları

Görüntülü sohbet odalarının en önemli özelliği yüksek çözünürlüklü görüntü ve yüksek kalite ses alma imkanı sağlaması. Bu sayede karşınızdaki insan ile gerçek hayatta bir kafede oturmuş kahve içer gibi sohbet edilebilir. Ayrıca karşıdaki kullanıcıya görüntü vermek istemeyen kullanıcıların kameralarını kapatma özelliği de oldukça kullanışlı bir seçenektir.

 Sitenin güvenlik uzmanları platformun karşı saldırılara karşı sürekli tarama yapmakta ve üyelerinin bilgilerini oldukça titiz bir şekilde korumaktadır. Sahte ve tehlikeli kullanıcılara karşı da alınan önlemler sayesinde chatki görüntülü sohbet esnasında hiçbir kullanıcının mağdur olmasına izin vermeyen bir platform.

 Sitenin sahip olduğu önemli misyonlardan birisi olan dünya çapında bir dostluk kurmak olan chatki, şimdiye kadar on binlerce gerçek kullanıcıya erişmiş olan bir görüntülü çevrimiçi sohbet platformu.

Chatki Mobil Görüntülü Sohbet

Chatki Mobil Görüntülü Sohbet
Chatki Mobil Görüntülü Sohbet

Görüntülü sohbet odalarının en önemli özelliği yüksek çözünürlüklü görüntü ve yüksek kalite ses alma imkani sağlaması. Bu sayede karşınızdaki insan ile gerçek hayatta bir kafede oturmuş kahve içer gibi sohbet edilebilir. Ayrıca karşıdaki kullanıcıya görüntü vermek istemeyen kullanıcıların kameralarını kapatma özelliği de oldukça kullanışlı bir seçenektir.

 Sitenin güvenlik uzmanları platformun karşı saldırılara karşı sürekli tarama yapmakta ve üyelerinin bilgilerini oldukça titiz bir şekilde korumaktadır. Sahte ve tehlikeli kullanıcılara karşı da alınan önlemler sayesinde Chatki görüntülü sohbet esnasında hiçbir kullanıcının mağdur olmasına izin vermeyen bir platform.

 Sitenin sahip olduğu önemli misyonlardan birisi olan dünya çapında bir dostluk kurmak olan Chatki görüntülü sohbet, şimdiye kadar on binlerce gerçek kullanıcıya erişmiş olan bir görüntülü çevrimiçi sohbet platformu.

Chatki Kameralı Sohbete Nasıl Bağlanırım?

Chatki kameralı sohbet odalarına bağlanmak oldukça kolaydır. Her hangi uygulama yada program indirmeden akıllı telefonlarınız üzerinden sohbet odalarımızda kameranızı aktif etmeniz yeterli olacaktır.

Chatki Görüntülü Sohbet Etmek Ücretli mi

Chatki sizlere muhteşem bir sohbet ortamı sağlamaktadır. Luyki.Com web sitemiz üzerinden giriş yapan kullanıcılar hiçbir ücret ödemeden sınırsız sohbetin tadını çıkartabilir.

Chatki Video Chat Sistemi Nasıl Çalışır?

Chatki Vieo Chat sistemi Türkiye ve Avrupa’dan bay ve bayan kullanıcıların aynı çatı altında toplanmalarını sağlar. Burada ücretsiz olarak yeni kişilerle tanışabilir eğlenceli dakikalar geçirebilirsiniz.

Yorum yapın